Amerikan Evleri

Kategori: Çelik Konstrüksiyon

Etiketler:

Amerikan evleri, çelik konstrüksiyon yapı teknolojisini kullanan, bütçenize uygun, sevdiklerinizle beraber huzur içinde yaşayabileceğiniz evlerdir. Amerikan prefabrik evleri çevrecidir. Uzun yıllar çürümeden, paslanmadan, deprem sorunu yaşamadan ikamet edeceğiniz yapılardır.

Böyle bir eve sahip olmanız için tabi ki öncelikle ruhsatlı bir arsanız olması gerekmektedir. Ruhsatlı bir arsanız varsa ve 70 bin TL civarında bir bütçeniz varsa sizde hayallerinizde ki amerikan evlerine kavuşabilirsiniz. Amerikan evleri genellikle iki katlı olarak dubleks inşaa edilir. Ancak isteğe göre tek katlıda inşa edilmektedir. Eğer aracınız var ve de arsanız müsait büyüklükte ise bu evlerin yanına aracınıza özel garaj yapılmasını istemeniz hem şık hem de sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Amerikan prefabrikleri isteyene anahtar teslimi isteyene kaba teslim olarak üretilip montajı yapılarak teslim edilebilmektedir. Bu yapıları yaptıracağınız firmayı seçerken özenle araştırmanızı tavsiye ederiz. Yaptıracağınız evin mutlaka bir örneğini görmeniz avantajınıza olacaktır. Bir çok firmanın showroomu bulunmaktadır. Siz de kendi şehrinizde bulunan prefabrik firmalarına ait bu showroomları ziyaret ederek amerikan prefabrikleri ile ilgili hem daha çok bilgi almalı hem de amerikan evlerini yerinde görmelisiniz.

Prefabrik firma sayısı her geçen gün arttığı için ucuz fiyat veren her firmaya güvenmemelisiniz. Daha sonra ucuz ev hayaliniz bir kabusa dönüşebilir. Referansları kuvvetli, teknik kadrosu güçlü firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Amerikan prefabrik ev modelleri için aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

prefabrik ev modelleri

Yorumlar (4)

mehmet nuri altürk

1 Mayıs 2013 at 11:46    


slm iyi çalışmalar şırnakta villa tipi amerikan modellerden birini yapmak istiyorum
katalok gönderme imkanınız varmı ve ayrıca şırnak a bayiilik vermeyi düşünüyormusunuz bilgileriniz için şimdiden tşkler iyi çalışmalar

cansu baş

15 Eylül 2013 at 12:52    


bu evler çok kullanışlı fakat fiyetlerı yazmıyor acaba nerden bakabiliriz fiyatları ve şubeleri olsaydı daha güzel olurdu

gurkan cetinkaya

20 Nisan 2014 at 20:16    


slm iyi çalışmalar evler harika bnde yaptırmayı düşünüyorum ama fiyetlerı yazmıyor

Gunay Cigerci

11 Aralık 2014 at 16:22    


Slm! Silifke tarafinda 309 m2 arsa ya taban 100 m2 olmak uzere simdilik tek kat ilerde 2nci kati cikmak uzere onunde’de buyukce balkonu Teras seklinde 2 vc 1 dus 1 banyosu olan 3 veya 2 yatak odali ack mutfak salon salomanje li prefabrik ev yaptirmak istiyorum, 1 nci fiyat anahtar teslim, 2 nci fiyat mutfak dolaplari,banyo kuveti, dus kabini, lavobalar Haric fiyat nekadar tutar.

Yorum Yapınız

Ad Soyad *

Mail *