Amerikan Evleri

Kategori: Çelik Konstrüksiyon

Etiketler:

Amerikan evleri, çelik konstrüksiyon yapı teknolojisini kullanan, bütçenize uygun, sevdiklerinizle beraber huzur içinde yaşayabileceğiniz evlerdir. Amerikan prefabrik evleri çevrecidir. Uzun yıllar çürümeden, paslanmadan, deprem sorunu yaşamadan ikamet edeceğiniz yapılardır.

Böyle bir eve sahip olmanız için tabi ki öncelikle ruhsatlı bir arsanız olması gerekmektedir. Ruhsatlı bir arsanız varsa ve 70 bin TL civarında bir bütçeniz varsa sizde hayallerinizde ki amerikan evlerine kavuşabilirsiniz. Amerikan evleri genellikle iki katlı olarak dubleks inşaa edilir. Ancak isteğe göre tek katlıda inşa edilmektedir. Eğer aracınız var ve de arsanız müsait büyüklükte ise bu evlerin yanına aracınıza özel garaj yapılmasını istemeniz hem şık hem de sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Amerikan prefabrikleri isteyene anahtar teslimi isteyene kaba teslim olarak üretilip montajı yapılarak teslim edilebilmektedir. Bu yapıları yaptıracağınız firmayı seçerken özenle araştırmanızı tavsiye ederiz. Yaptıracağınız evin mutlaka bir örneğini görmeniz avantajınıza olacaktır. Bir çok firmanın showroomu bulunmaktadır. Siz de kendi şehrinizde bulunan prefabrik firmalarına ait bu showroomları ziyaret ederek amerikan prefabrikleri ile ilgili hem daha çok bilgi almalı hem de amerikan evlerini yerinde görmelisiniz.

Prefabrik firma sayısı her geçen gün arttığı için ucuz fiyat veren her firmaya güvenmemelisiniz. Daha sonra ucuz ev hayaliniz bir kabusa dönüşebilir. Referansları kuvvetli, teknik kadrosu güçlü firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Amerikan prefabrik ev modelleri için aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

prefabrik ev modelleri

Yorumlar (4)

Yorum Yapınız

Ad Soyad *

Mail *