Malatya Prefabrik

Kategori: Prefabrik Evler

Etiketler:

Prefabrik Konutların Avantajları:

 • Prefabrik konutlar 15 gün ile 1 ay arası zamanda kullanıma hazır hale getirilir.
 • Depreme dayanıklı ve hafif yapılardır.
 • Hazır ev projelerinden seçim yapılabileceği gibi isteğe bağlı olarakta projelendirilebilir.
 • Türkiye’nin her tarafına kurulumu yapılabilir.
 • Tek veya iki katlı olabilir.
 • Defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir.
 • İstenilen ölçüde ve modelde üretilebilir.
 • 2 – 3 yılda bir prefabrik binanın dış ve iç cephe boyası yapıldığında rahatlıkla 40 yıl kullanılabilir.
 • Maliyeti diğer yapılara göre daha düşüktür

Malatya ili prefabrik evler için uygun kentlerdendir. Konusunda uzman kadroların kontrolünde yapılan üretimler ile estetik ve göze hoş gelen prefabrik ev modelleri hazırlayan Malatya prefabrik firmaları bulunmaktadır. Dört mevsim kullanışlı olan hazır evler Malatya ilinin iklim koşullarına uygun vaziyette üretilmektedir.

Firmaların modern üretim tesislerinde üretilen prefabrik konutlar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Daha sonrasında üretim tesislerinden Malatya iline montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman ekiplerce kurulum yapılmaktadır. Prefabrik evler tek katlı ve çift katlı olarak üretilmekte olup dubleks prefabriklerde çelik konstrüksiyon yapı teknolojisi kullanılır.

Malatya ili için üretilen prefabrik evleri üretimde veya montajda yaşanacak olan hatalara karşı firmalar tarafından garanti güvencesi kapsamındadır.

Bu prefabrik evler anahtar teslim olarak müşterilere teslim edilebildiği gibi, istenildiği taktirde kaba montaj veya ileri kaba montaj olarakta teslimi sağlanabilmektedir. Anahtar teslim evlerde su tesisatı, elektrik tesisatı, pencere, kapı, çatı boyası vb. tüm işlerin usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Malatya ilinde prefabrik hazır bir eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak istiyorsanız firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için yorum bölümüne mesajınızı bırakabilirsiniz.

Malatya ilinde prefabrik imalatı yapılabilecek tüm ilçeler aşağıda listelenmiştir.

 • Akçadag
 • Arapkir
 • Arguvan
 • Battalgazi
 • Darende
 • Dogansehir
 • Doganyol
 • Hekimhan
 • Kale
 • Kuluncak
 • Pötürge
 • Yazihan
 • Yesilyurt
prefabrik ev modelleri

Yorumlar (16)

musip adıgüzel

21 Şubat 2013 at 10:44    


malatya arguvan ilçesi yukarı sülmenli köyüne 80m2 bir perefabrik konot yaptırmak niyetindeyimmaliyeti aşağı yukarı ne kadar olur

sevim çiftçi

10 Temmuz 2013 at 22:09    


prefabrikl 17yi Arapkir gözeli köyü için düşünüyorum detaylı bir teklif gönderirmisiniz

Ahmet erdoğan

15 Temmuz 2013 at 12:36    


Akçadağ da 30-50 m2 arası uygun fiyatlı emekli işi prefabrik bir ev yaptırmak istiyorum ortalama fiyatları ne kadardır bilgilendirirseniz sevinirim.

hurşit yener

26 Ağustos 2013 at 13:15    


malatya merkezde prefabrik ev yapmayı düşünüyorum 140 m’ 4 oda bir salon şeklinde herşeyi tam olarak teslim almak istiyorum kaça mal olur bilgilendirirseniz sevinirim

adil dere

1 Ekim 2013 at 08:02    


malatya’ya 33 km. uzaklıkta(pötürge yönü,yaygın beldesine bağlı)yayla içinde yazın hafta sonları kullanabileceğim 3 çocuk ve 2 yetişkinin kullanabileceği uygun fiyatlı, ödemesi taksitli bir ev yaptırmak istiyorum. kanalizasyon yok; kuyu kazılacak içme suyu yakınında bulunan kaynak suyu depolanıp tesisata bağlanacak. bu şartlarda kaç liraya bir ev sahibi oluruz? ev en kısa kaç günde teslim edilir?

BARIŞ PARTAL.

14 Ekim 2013 at 07:37    


bende Yeşilyurt taki bahçeme tek katlı ev düşünüyorum telefonum irtibata geçerseniz sevinirim selamlar…

ismsil aradğ

5 Kasım 2013 at 14:24    


örnek köyünde 60 metre kare bir prefabirk ev yapmak istiyorum anahtar teslim fiatı ne kadardır alt betonu kime ait bilgi verebilirmisiniz tşk

deniz coşkun

13 Kasım 2013 at 22:20    


malatyada paşaköşkünde turtaş prefabriğe bekleriz…

mustafa berber

16 Aralık 2013 at 21:19    


malatya beydağında 70-80 metrekare prefabrik yaptıracağım . toki şantiyesinde.kullanılacak .icinde 10 metrekare yatak bölmesi olacak fiyat alabilirmiyim

murat yüce

11 Ocak 2014 at 19:13    


Merhaba. Ben Pütürge Çok Programlı Lisesi öğretmeniyim . Okulumuza kapalı spor salonu yaptırmayı düşünüyoruz. Bunun için sizden örnek projelerinizi ve fiyat listenizi göndermenizi talep ediyoruz. İlginizi bekler, şimdiden teşekkür ederiz.

aziz ercan

27 Mart 2014 at 17:11    


135-140 metrekarelik ev düşünüyoruz.taksitli ödeme şekli var mı.fiyat listesi ve ayrıntılı bilgi.

Ömer Faruk DÖĞER

10 Nisan 2014 at 08:09    


malatya’nın (Akçadağ ilçesi merkezinde yazın hafta sonları kullanabileceğim 41 Metre karelik Prafabrik ev kullanabileceğim uygun fiyatlı, veya ödemesi taksitli bir ev yaptırmak istiyorum. kanalizasyon yok; Foseptik Çukurlu, bu şartlarda kaç liraya bir ev sahibi oluruz? ev en kısa kaç günde teslim edilir?

Ömer Faruk DÖĞER

10 Nisan 2014 at 08:10    


malatya’nın (Akçadağ ilçesi merkezinde yazın hafta sonları kullanabileceğim 41 Metre karelik Prafabrik ev kullanabileceğim uygun fiyatlı, veya ödemesi taksitli bir ev yaptırmak istiyorum. kanalizasyon yok; Foseptik Çukurlu, bu şartlarda kaç liraya bir ev sahibi oluruz? ev en kısa kaç günde teslim edilir?

Naci TOKGÖZ

2 Mayıs 2014 at 13:23    


Merhaba ben Kale İlçesinde 40 M2 Prefabik ev yaptırmak istiyorum bana kaça malolur. Birde alt zemin kim yapacak maliyeti ne kadardır.

gokhan turker

23 Mayıs 2014 at 18:01    


Hekimhanin kocaozu Mahallesine 60 m2 bi prefabrik ev yaptirmak istiyorum kendim ankarada memur oldugum icin beni ustayla falan ugrastirmayip yapilacak şekilde zemin betonuda size ait fiyatinizi belirtebilirseniz sevinirim iyi gunler

H Gemici

13 Temmuz 2014 at 05:43    


Tedas karsisinda 80 m k.bir prefabrik konut dusunuyorum.Fiyat alabilirmiyim.

Yorum Yapınız

Ad Soyad *

Mail *