Bartın Prefabrik

Kategori: Prefabrik Evler

Etiketler:

Prefabrik Konutların Avantajları:

 • Prefabrik konutlar 15 gün ile 1 ay arası zamanda kullanıma hazır hale getirilir.
 • Depreme dayanıklı ve hafif yapılardır.
 • Hazır ev projelerinden seçim yapılabileceği gibi isteğe bağlı olarakta projelendirilebilir.
 • Türkiye’nin her tarafına kurulumu yapılabilir.
 • Tek veya iki katlı olabilir.
 • Defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir.
 • İstenilen ölçüde ve modelde üretilebilir.
 • 2 – 3 yılda bir prefabrik binanın dış ve iç cephe boyası yapıldığında rahatlıkla 40 yıl kullanılabilir.
 • Maliyeti diğer yapılara göre daha düşüktür

Bartın ili prefabrik evler için uygun kentlerdendir. Konusunda uzman kadroların kontrolünde yapılan üretimler ile estetik ve göze hoş gelen prefabrik ev modelleri hazırlayan Bartın prefabrik firmaları bulunmaktadır. Dört mevsim kullanışlı olan hazır evler Bartın ilinin iklim koşullarına uygun vaziyette üretilmektedir.

Firmaların modern üretim tesislerinde üretilen prefabrik konutlar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Daha sonrasında üretim tesislerinden Bartın iline montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman ekiplerce kurulum yapılmaktadır. Prefabrik evler tek katlı ve çift katlı olarak üretilmekte olup dubleks prefabriklerde çelik konstrüksiyon yapı teknolojisi kullanılır.

Bartın ili için üretilen prefabrik evleri üretimde veya montajda yaşanacak olan hatalara karşı firmalar tarafından garanti güvencesi kapsamındadır.

Bu prefabrik evler anahtar teslim olarak müşterilere teslim edilebildiği gibi, istenildiği taktirde kaba montaj veya ileri kaba montaj olarakta teslimi sağlanabilmektedir. Anahtar teslim evlerde su tesisatı, elektrik tesisatı, pencere, kapı, çatı boyası vb. tüm işlerin usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Bartın ilinde prefabrik hazır bir eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak istiyorsanız firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için yorum bölümüne mesajınızı bırakabilirsiniz.

Bartın ilinde prefabrik imalatı yapılabilecek tüm ilçeler aşağıda listelenmiştir.

 • Amasra
 • Kuruçasile
 • Ulus
prefabrik ev modelleri

Yorumlar (4)

mukerrem gunoz

12 Temmuz 2013 at 22:13    


anahtar teslım fiyatlar nekadarıdır ödeme imkanları nasıldır saygılar

musa kırmızı

30 Ekim 2013 at 07:59    


öncelikle merhabalar anahtar teslim 2 katlı ev yaptırmak istiyorum fiyatı nedir

mahir balta

2 Kasım 2013 at 05:44    


ben bartın!nın yakın bir köyünde oturuyorum ben 2 katlı 140 m2 bir ev yapmak istiyorum veya yüksek girişli tek katta olabilir bir fiyat almak istiyorum ve nasıl ödeme yapılacak taksitli ödeme kolaylıgı varmı siz degerli firmalarımızdan cevap bekliyorum

coşkun metin

23 Ocak 2014 at 17:36    


slm bartın ulus ilçesine tek katlı ama yüksek altına araba girebilecek şekilde 80 / yada 90 m2 evin fiyatı nedir nekar zamanda teslim edilir arsa hazır ben hiç bir şeye karışmak istemiyorum herşey dahil betonu temeli herşey sizlere ait olmalı bu şekilde aşağı yukarı fiyat istiyorum teşekkürler

Yorum Yapınız

Ad Soyad *

Mail *